2015-05-12
Autoevent 2015

                                  Polska Izba Motoryzacji zaprasza na doroczną konferencję

                                                                       AUTOEVENT 2015 

                                    która odbędzie się w dniach 23-25 czerwca 2015r w Zawierciu.

Polska Izba Motoryzacji od 2005 roku organizuje największą konferencję dla przemysłu motoryzacyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. To dwudniowe wydarzenie przyciąga średnio 250 uczestników z sektorów takich jak: produkcja samochodów, części i komponenty, materiały i fabrykaty, maszyny, urządzenia i narzędzia, robotyka i automatyka, logistyka, personel, oprogramowanie dla przemysłu oraz finannsowanie działalności.
Wydarzenie to jest stałym punktem w kalendarzu najbardziej liczących się przedsiębiorców motoryzacyjnych w Polsce a także przedstawicieli organizacji rządowych. Ostatnie lata pokazują, że konferencja stała się wydarzeniem rangi międzynarodowej ponieważ rokrocznie uczestniczy w niej liczna grupa firm z zagranicy (m.in.: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry, Słowacja, Czechy, Rosja, Turcja, Chiny, Japonia). Takie spotkanie to niepowtarzalna okazja do przeprowadzenia rozmów w jednym miejscu i czasie z wieloma firmami.

Dziś AutoEvent to nie tylko miejsce wymiany poglądów i nawiązywania kontaktów. Jest to przede wszystkim miejsce, gdzie łączy się biznes. 

W kilku słowach AutoEvent to:
-wybitni eksperci i praktycy rynku motoryzacyjnego,
-wykłady, dyskusje i debaty,
-wystawa branżowa,
-innowacje techniczne i technologiczne,
-rozmowy kooperacyjne (B2BB),
-wysoki standard organizacji,
-rozstrzygnięcie plebiscytów "Menedżer Roku" i "Inwestycja Roku" podczas uroczystej wieczornej Gali.

AutoEvent jest spotkaniem, na którym zdobywa się ważne kontakty a często również i kontrakty, ponieważ uczestniczą w nim osoby zarządzjace najwiekszymi fabrykami pojazdów w Polsce, przedstawiciele działów zakupów a takze najwięksi producenci części, komponentów jak i dostawcy dla branży. To, że warto byc potwierdzają nie tylko opinie uczestnków ale i również obecność znakomitych gosci.

Więcej informacji na stronie: www.autoevent.pl 

 drukuj« powrót
Wydarzenia i aktualności:» Zobacz wszystkie wydarzenia

Sekcja dla członków

Email:

Hasło: