2013-09-05
Badanie klimatu biznesowego

 DO KLASTRÓW 

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza dołącza po raz kolejny do grona narodowych izb gospodarczych w krajach Europy, które corocznie badają nastroje przedsiębiorców i proszą ich o ocenę warunków i perspektyw prowadzenia działalności gospodarczej.

Celem badania jest opracowanie zbiorczego raportu, który scharakteryzuje klimat prowadzenia biznesu w poszczególnych krajach i regionach Europy. Raport będzie unikalnym źródłem informacji o przewidywanej na rok 2014 koniunkturze gospodarczej.

KIG opublikuje wyniki ze szczególnym uwzględnieniem ocen i oczekiwań polskich przedsiębiorców.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o udział w badaniu a także pośredniczenie w uzyskaniu odpowiedzi przedsiębiorców na bardzo krótki kwestionariusz badawczy (1 strona).  Chcielibyśmy, aby Państwo rozesłali go do przedsiębiorstw współpracujących w ramach Państwa organizacji. Państwa pośrednictwo stanowić będzie dla nas nieocenioną pomoc, ponieważ  dotarcie z ankietą do przedsiębiorców i nakłonienie ich do wypełnienia kwestionariusza, jest najbardziej krytycznym etapem badania.

W zamian, z przyjemnością udostępnimy raport z badania, który stanowić będzie cenne źródło informacji dla instytucji otoczenia biznesu, samorządów czy inwestorów.

Bardzo prosimy o użycie Państwa kontaktów i zachęcenie stowarzyszonych  w klastrach firm do odpowiedzi na ankietę.

Prosimy o wypełnienie kwestionariusza na stronie internetowej Krajowej Izby Gospodarczej, do dnia 1 października 2013r. pod linkiem: 

http://www.kig.pl/aktualnocim/3568-badanie-klimatu-biznesowego-2014.html

Licząc bardzo na Państwa współpracę,


Pozostaję z szacunkiem,

Katarzyna Grzejszczyk
Dyrektor Biura ds. Unii Europejskiej
Krajowa Izba Gospodarcza     drukuj« powrót
Wydarzenia i aktualności:» Zobacz wszystkie wydarzenia

Sekcja dla członków

Email:

Hasło: