2013-04-19
BRIdge info


Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poleca serwis  informacyjny i doradczy BRIdge info

BRIdge info ma na celu wsparcie komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych poprzez dostarczenie fachowej wiedzy dla osób bezpośrednio zaangażowanych w procesy ich komercjalizacji. Na działalność BRIdge info składają się innowacyjne na rynku publikacje i serwisy internetowe, które przybliżają praktyczne zagadnienia komercjalizacji wyników prac oraz nowe prawno-organizacyjne w zakresie dysponowaniem i rozporządzaniem wartością intelektualną.

Z analiz i monitoringu rynku sektora B+R wyłania się potrzeba poszukiwania procedur postępowania, umów i formularzy, odpowiedzi na wątpliwości. Respondenci oczekują od publikacji konkretnych, sprawdzonych informacji, opartych na dobrych praktykach i pochodzących od wiarygodnych ekspertów.

 Pierwszą publikacją ukazującą się pod patronatem Bridge Info jest poradnik „Komercjalizacja B+R dla praktyków 2013”. Skierowany bezpośrednio do dyrektorów do spraw naukowo-badawczych, managerów Instytutów i firm oraz księgowych i prawników prowadzi krok po kroku po złożonych aspektach organizacyjno-prawnych, księgowych i podatkowych komercjalizacji wyników prac badawczych instytucji. Publikacja uwzględnia najnowsze zmiany w przepisach VAT, związane z procesami komercjalizacji bezpośredniej i pośredniej oraz nabywaniem praw przez jednostkę i ich wyceną.

więcej i źródło:  http://www.ncbir.pl/polecamy/art,1992,bridge-info.html,  drukuj« powrót
Wydarzenia i aktualności:» Zobacz wszystkie wydarzenia

Sekcja dla członków

Email:

Hasło: