2015-04-13
European Cluster Matchmaking Event

Komisja Europejska, Dyrektoriat Generalny ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MSP organizuje  w dniach 13-14 kwietnia 2015 r. spotkanie przedstawicieli organizacji zarządzających klastrami i sieciami - European Cluster Matchmaking Event. Spotkanie organizowane jest w ramach targów Hannover Messe i stanowi dobrą okazję do bezpośredniego nawiązania współpracy z partnerami z Europy i świata, w celu wzrostu możliwosci rozwoju firm tworzących klastry, w tym dostęp do nowych rynków i nowych produktów i usług.

Organizacje, które chcą wziąć udział w spotkaniu powinny być zarejestrowane na European Cluster Collaboration Platform i oferować usługi dla firm - członków klastra. Zaproszenie do udziału skierowane jest do organizacji zarządzajacych klastrami i sieciami biznesowymi, reprezentujących różne sektory przemysłu, produkcji, energii, środowiska.

Dla zakwalifikowanych uczestników udział w imprezie jest bezpłatny, w tym bilety na Hannover Messe na dwa dni 13-14 kwietnia. Koszty podróży i zakwaterowania trzeba pokryć we własnym zakresie.

Aby wziąć udizał w spotkaniu nalezy wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia dostępny na stronie internetowej

http://www.clustercollaboration.eu    Zgłoszenie należy przesłać do dnia 13 marca 2015r.

Wszelkie informacje, w tym szczegółowe warunki udziału w European Cluster Matchmaking Event są zamieszczone na stronie:

http://www.clustercollaboration.eu  , w dokumencie Call for Expression of Interest.

 drukuj« powrót
Wydarzenia i aktualności:» Zobacz wszystkie wydarzenia

Sekcja dla członków

Email:

Hasło: