2016-10-11
Wsparcie zarządzania strategicznego w wielkopolskich MSP

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że Pracodawcy RP Wielkopolska wraz z Partnerami : Wielkopolską Izbą Przemysłowo-Handlową, Crido Business Consulting oraz Regionem Wielkopolskim NSZZ Solidarność rozpoczynają realizację projektu: "Wsparcie zarządzania strategicznego w wielkopolskich MSP" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Wielkopolski, które nie posiadają jeszcze planu i sformalizowanej strategii rozwoju.

W ramach Projektu Wyspecjalizowani eksperci przy udziale kadry kierowniczej Państwa firmy dokonują analizy przedsiębiorstwa  i przeprowadzają kierunkowy audyt strategiczny pod kątem wypełnienia zdiagnozowanych potrzeb firmy. Opracują plan potrzeb rozwojowych i przedstawią harmonogram wdrożeń poszczególnych jego elememntów.

Dodatkowo, w ramach projektu, każde z przedsiebiorstw otrzyma pomoc w postaci monitoringu i doradztwa. Przeprowadzona zostanie również analiza dostepności w województwie wielkoposlkim usług doradczych i szkoleniowych, wspomagających rozwój firm w Regionie.

Dodatkowe informacje, regulamin rekrutacji, formularz zgłoseniowy znajda Państwo na stronie internetowej: http:wiph.pl/informacje/strategie

Zachęcamy do zadawania pytań, które prosimy kierować na adres mail: strategia@wphi.pl oraz strategia@solidarnosc.poznan.pl

 

Biuro projektu

PRACODAWCY RP Wielkopolska

ul. Święty Marcin 24/402 (Galeria MM)

61-805 Poznań

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 10-14

tel.: 61 869 01 00

www.wiph.pl

Zachęcamy do udizału w Projekcie i skorzystania z pojawiajacej się szansy profesjonalnego wsparcia.

 drukuj« powrót
Wydarzenia i aktualności:» Zobacz wszystkie wydarzenia

Sekcja dla członków

Email:

Hasło: