Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka Uzdrowiska Perły Polski Wschodniej
Lokalizacje klastra:
Województwo Lubelskie
Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie
Branże:
Klastry Ponadsektorowe (regionalne, makroregionalne)
Turystyka
Usługi
Pozostałe

Cele klastra:

Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka „Uzdrowiska – Perły Polski Wschodniej” powstał na podstawie Porozumienia z dnia 5 czerwca 2009 roku. Do inicjatywy klastrowej przystąpili przedsiębiorcy i samorządy gminne z 5 gmin uzdrowiskowych woj. podkarpackiego i woj. świętokrzyskiego, uczelnie – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (koordynator) i Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz dwie jednostki o charakterze doradczym, wspierające przedsięwzięcia biznesowe – Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości w Rzeszowie i Centrum Wspierania Biznesu Sp. z o.o. w Rzeszowie.

Celem działalności Klastra jest wykorzystanie innowacji i podejmowanie wspólnych działań w procesach gospodarczych, oraz stworzenie sieci współpracy, która pozwoli na osiągnięcie efektu synergii w rezultacie połączenia i wykorzystania potencjału osób, przedsiębiorstw, uczelni wyższych, jednostek naukowo-badawczych, instytucji otoczenia biznesu oraz władz samorządowych i państwowych do transferu i dyfuzji wiedzy, a także innowacji, pomiędzy współpracującymi podmiotami.

Klaster ma charakter usługowy – służy rozwojowi usług lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej w powiązaniu z ekoturystyką, turystyką aktywną i kulturową.

Uzdrowiskowa inicjatywa klastrowa stanowi jedną z pierwszych inicjatyw tego typu o zasięgu ponadregionalnym w którą włączyły się podmioty z województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Od stycznia 2012 roku, koordynatorem Klastra jest Stowarzyszenie Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka ,,Uzdrowiska - Perły Polski Wschodniej”.Koordynator klastra:
Stowarzyszenie Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka ,,Uzdrowiska Perły Polski Wschodniej”

Adres koordynatora:
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów

Osoba do kontaktu:
dr Tomasz Soliński, 017 866 1202, kom. 691 992 687, dyrektor@klasterzit.pl, biuro@klasterzit.pl

Link do strony:
http://www.klasterzit.pl


Ogłoszenia związane z tym klastrem:
Jako nieliczni w Polsce zajmujemy się Redukcją kosztów Przesyłu Energii Elektrycznej . Więc jeśli chcesz zaoszczędzić nawet do 70% Zgłoś się do nas . Bezpłatnie dokonamy alalizy ( na podstawie Faktur ) Nie ma znaczenia fakt iż jesteś związany umową ze sprzedawcą , przesył jest odrębnym tematem

Mikołaj Skonieczka   2016-09-07 15:33:29
Producent ręcznie robionych figurek z naturalnych materiałów szuka odbiorców w Polsce jak i za granicą. www.hedgehogdecor.com

Urszula Cierlik   2016-08-11 18:16:25
Zarządzanie finansowe w projektach - szkolenie 11.08 Warszawa Zapisy: lkaczmarek@aye-know.com Co będziesz umieć po warsztacie: Stworzyć P&L oraz cashflow dla projektu Korzystać z modeli Time & Material i "Fixed Price" Wyliczać ryzyko w modelu finansowym Wyliczać mierniki NPV, ROI, TCO i inne Tworzyć scenariusze finansowe Kontrolować finansowy aspekt projektów Koszt: 1200 netto / osoba 1476 brutto/osoba Czas trwania: 2x3,5h + przerwy Forma: praktyczne warsztaty Cena zawiera: warsztat, materiały szkoleniowe, indywidualne konsultacje, catering

Luiza Kaczmarek   2016-08-05 22:58:28
Generalny Dystrybutor Hiszpańskiej marki wysokiej jakości suplementów diety i specjalistycznych produktów żywnościowych, wchodzący ze swoimi produktami na rynek Polski poszukuje partnerów, firm, osób chętnych do współpracy w zakresie dystrybucji. Poszukujemy osoby otwartej, przedsiębiorczej, samodzielnej i kreatywnej, która potrafi rozwiązywać bieżące problemy. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij krótką charakterystykę swojej działalności/ CV na adres : marta.deja@bhj.com.pl

Marta Deja   2016-07-08 13:31:41
Searching for customers for garment manufacturing in Ukraine DLBK-Group company provides servises to find customers for toll manufacturing in garment industry on the territory of Ukraine.

Елена   2016-06-29 15:08:26
Searching for customers for clothing manufacture in Ukraine DLBK-Group company provides servises to find customers for toll manufacture on the territory of Ukraine.

Елена Иванова   2016-06-29 15:00:38
Zajmujemy się doradztwem i pośrednictwem w wynajmie oraz sprzedaży powierzchni magazynowych, produkcyjnych, a także gruntów inwestycyjnych. Realizujemy również niestandardowe projekty dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów m.in. z branży farmaceutycznej, chemicznej i spożywczej. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę – pomoc w procesie wyboru optymalnego rozwiązania magazynowego bądź logistycznego, przygotowanie najlepszej oferty rynkowej, negocjowanie warunków najmu lub sprzedaży oraz dopełnienie formalności związanych z transakcją. Zapraszamy na www.gn.com.pl

Jacek Dobrowolski   2015-12-15 12:34:31
Jeżeli Twoi Klienci nie płacą faktur na czas - zapraszamy do współpracy. ICG oferuje usługi windykacyjne w Polsce i 50 innych krajach na świecie. Nie pobieramy opłat wstępnych, wynagrodzenie prowizyjne jest płatne od odzyskanych kwot. Gwarantujemy profesjonalne i bezpieczne usługi w całej Europie. Posiadamy rekomendację Polskiego Związku Windykacji. Produkt ICG zdobył prestiżowy znak jakości "Laur Eksperta". Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania szczegółowej oferty.

Alicja Hapke   2015-12-09 14:33:12
AITEC to innowacyjne hiszpańskie przedsiębiorstwo, które dostarcza na rynek oprogramowanie DGSA SEGURTEC. 5sMEDIA, jako przedstawiciel firmy AITEC na Polskę, zaprasza do współpracy firmy zajmujące się produkcją, załadunkiem, transportem, rozładunkiem towarów niebezpiecznych. Rewolucyjne rozwiązanie, spełniające wymagania najnowszych zapisów ADR, usprawni i zoptymalizuje procesy w Państwa firmie. Zapraszamy na naszą stronę: www.segurtec-cloud.com oraz do bezpośredniego kontaktu.

Daniel Kowalski   2015-12-03 23:29:33
Szanowni Państwo, jeśli reprezentujecie przedsiębiorstwo lub organizację pozarządową w fazie rozwoju oraz jesteście zainteresowani możliwościami finansowania projektów rozwojowych z funduszy europejskich i europejskich mechanizmów finansowych w latach 2014-2020, zapraszam do kontaktu. Oferuję usługę ekspercką, od planowania przedsięwzięcia inwestycyjnego, w tym opracowanie dokumentacji, do reprezentacji w procesie ubiegania się o finansowanie. Z wyrazami szacunku, Piotr Oszytko CEO

Piotr Oszytko   2015-10-14 17:35:11
Oferujemy pelny zakres uslug, doradztwa i wpólpracy dla Polskich firm w Czechach.Mówimy po polsku.

Antonín Czepiec   2015-09-29 08:34:31
Biuro prawne Gawrisz z siedziba w Kaliningradzie, specjalizuje sie na przedstawieniu szerokich uslug prawnych osobom indywidualnym i prawnym z Polski. Swoim zasiegiem dzialania obejmujemy cale terytorium Rosyjskiej Federacji. Jezeli wasze prawa zostaly naruszone, potrzebna jest ochrona prawna – zwracajcie sie do naszego biura prawnego. W rosyjskich sadach wystepujemy jako strona procesowa przedstawiajac interesy naszych klientow. Pomagamy w egzekucji wyrokow sadowych, w postepowaniach administracyjnych wszystkich szczebli. Konsultujemy naszych klientow w znalezieniu optymalnych rozwiazan z miejscowa administracja i innymi zainteresowanymi osobami. W zaleznosci od postawionych przed nami zadan, prowadzimy dzialania w znalezieniu partnerow biznesowych, firm, osob, pomagamy w biezacej obsludze prawnej I innych dzialaniach w zaleznosci od potrzeb klientow. Poszukujemy uchylajacych sie od odpowiedzialnosci prawnej podmiotow, ktore maja oficjalnie zarejestrowana dzialalnosc w jednym miejscu w RF, a faktycznie prowadza swoja dzialnosc w innym i sa niedostepne dla poszkodowanych. Konsultacje przeprowadzamy bezplatnie.

Artur Waszkiel   2015-09-10 14:42:05
WITAM OFERUJĘ WSPOLPRACĘ I DORADZTWO FIRMOM LUB OSOBOM INDYWIDUALNYM POMIEDZY POLSKĄ- RUMUNIĄ. JEZELI PAŃSTWO SĄ ZAINTERESOWANI HANDLEM PROSZĘ O KONTAKT NA E-MAIL

Alexandru Covaciu   2015-08-24 14:26:45
Firma Atum prowadzi kursy zawodowe dedykowane instalatorom Odnawialnych Źródeł Energii. Aktualnie prowadzimy zapisy na szkolenia podstawowe (3dni/24h) oraz przypominające (1dzień/8h) przygotowujące do przystąpienia do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego dla osób ubiegających się o certyfikat z zakresu obsługi pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych, słonecznych systemów grzewczych oraz kotłów i pieców na biomasę.

Katarzyna Grzyś   2015-07-29 10:23:56
Firma Columbers specjalizuje się w pośrednictwie handlowym z takimi krajami jak Belgia i Holandia. Świadczymy również szeroki wachlarz usług tłumaczeniowych i reklamowych w takich językach jak niderlandzki, angielski, hiszpański i polski. Nasze biuro czynne jest 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Serdecznie zapraszamy na: columbers.com

Łucja Ogińska   2015-07-22 16:44:41
firma eksport import warszawa działająca na Białorusi w Polsce Rosji podejmie współprace handlową -Zb gera

GERA ZBIGNIEW   2015-07-03 13:08:17
Ośrodek OBAC jest prywatną, rodzinną jednostką certyfikującą posiadającą osobowość prawną spółki z o.o. Od 1997 roku przeprowadzamy procesy badań, atestacji oraz certyfikacji wyrobów oraz systemów zarządzania mających zastosowanie w rozmaitych sektorach przemysłowych. Posiadamy własne akredytowane laboratorium badawcze LABOREx oraz zatrudniamy liczną kadrę wysokiej klasy specjalistów wykonujących badania laboratoryjne, inspekcje techniczne oraz certyfikację wyrobów oraz systemów zarządzania.

Piotr Tarnawski   2015-05-09 09:22:09
www.trendmed.eu - serwis do sprzedaży polskich pobytów zdrowotnych, rehabilitacyjnych, upiększających, spa oraz turystyki medycznej na zagranicznych rynkach poszukuje dostawców ofert oraz pośredników w krajach UE oraz USA i Kanady. Poszukujemy także międzynarodowej współpracy klastrowej oraz udziału w międzynarodowych projektach służących zdrowiu, zapobieganiu oraz leczeniu chorób cywilizacyjnych a także działań w silver economy. www.trendmed.eu - medical, health tourism agency in Poland.

Hanna Burno   2015-04-09 21:01:51
Firma Diprocon sp. z o.o. oferuje podmiotom gospodarczym usługę w postaci zagospodarowania używanego sprzętu komputerowego. Postęp który każdego dnia dokonuje się w technologii informatycznej wymaga systematycznej modernizacji sprzętu komputerowego a w dużej części przypadków wymiany na nowy. Stary sprzęt, wciąż sprawny, którego konfiguracja nie pozwala jednak na spełnienie wymagań w firmie, czyli nie pozwala na komfortową pracę odkładamy „na razie” tam gdzie tylko jest miejsce. Nikomu nie trzeba tłumaczyć ale pozwolimy sobie przypomnieć że zalegający w piwnicy czy w kącie magazynu firmy nie

Rafal Kicka   2015-03-02 11:12:24
http://www.alldevicesoft.pl/pl/ CMMS SYSTEM DO ZARZĄDZANIA NAPRAWAMI i KONSERWACJAMI Dla osób odpowiedzialnych za utrzymanie w ruchu dużej liczby urządzeń lub obiektów technicznych, które muszą znać ich historię przeglądów serwisowych i napraw oraz zarządzać związanymi z tym danymi (rysunkami, instrukcje obsługi, specyfikacje, itp.). System Alldevice pozwala na zintegrowane zarządzanie przeglądami, naprawami wybranych urządzeń, grup urządzeń czy obiektów technicznych.

Ryszard Niżnik   2015-03-01 11:49:28
Świadczymy usługi w zakresie : rapid prototyping, druku 3D, prototypowania, modelowania 3D, tworzymy makiety produktów i architektoniczne, projektowanie, CAD/CAM, produkcji krótkoseryjnej, szybkiego prototypowania Wszystkich serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy

Rafał Grabowski   2015-02-22 17:13:05
Уважаемые Господа, Один из трёх партнеров общества Sanpol Sp. z o.o. в Покшивно - Познань с уставным капиталом 401.850,00PLN, владеющий 141 акцией из 423 этого общества, то есть, 1/3 всех акций, хотел бы предложить приобрести все принадлежащие ему акции в выше названном обществе, а также не исключает возможности продажи контрольного пакета акций. Spółka Sanpol Sp. z o.o. (ООО "Санпол") является польской компанией, основанной в конце 1992 года. В 90-х годах компания была одним из самых крупных импортеров сантехники в Польше и снабжала многих польских оптовиков. В конце 90-х годов компания поменяла стратегию развития. К отрасли аксессуаров для ванных комнат добавлено отопительную продукцию и внутреннюю, а также внешнюю водопроводную сантехнику. Поменялась также дистрибьюторская сеть. Продажа оптовикам имела меньшее значение, а на ее месте появились новые клиенты - монтажные фирмы и отраслевые магазины. В границах выше представленных изменений появились отделения в Великопольше, в Верхней Силезии, в Люблине, Белостоке, Пиле, Вроцлаве, Зелена-Гуре и Вальбжихе. Монтажные компании и отраслевые магазины ценили богатое предложение компании и уровень предоставляемых ею услуг. В настоящее время компания имеет исключительно польский капитал и рассматривается как ведущий дистрибьютор сантехоборудования в Польше. Компания имеет более двадцати филиалов и три салона по продаже сантехники и аксессуаров для ванных комнат, а именно: в Познани, Зелена-Гуре и Вроцлаве. Под конец 2013 года в компании работало 362 человека. Sanpol Sp. z o.o. обслуживает как оптовый так и розничный каналы сбыта. Клиентами компании являются, прежде всего, подрядчики, поставщики услуг и девелоперы. Значительную группу потребителей составляют также торговые фирмы. Коммерческое предложение Sanpol Sp. z o.o. насчитывает более 170 тыс. наименований ассортимента в трех отраслях: Отопительные системы: котлы и регуляторы, радиаторы, полы с подогревом, нефтяные и газовые горелки, выхлопные системы, резервуары и масляные радиаторы, а также возобновляемые источники энергии, автоматика и фурнитура для системы отопления и горячей воды, тепловые насосы, теплообменники и резервуары для хранения тепла, водонагреватели, обогреватели, системы вентиляции и кондиционирования воздуха.Монтажные системы: внутренние установки из меди и латуни, пластика, стали и чугуна, системы крепления, насосы для воды и сточных вод, системы канализации и водоснабжения, теплоснабжения, центральные вакуумные системы, системы противопожарной защиты, инструменты. Оборудование ванных комнат: кабины, душевые поддоны, ванны, керамические санитарные изделия, смесители и душевые комплекты, встроенные системы, мебель для ванной комнаты, керамическая плитка. В 2006 году компания во всех сферах деятельности ввела систему SAP - самое передовое в мире программное обеспечение. Создана также онлайн-платформа для оптовых клиентов, что позволяет легко разместить заказ, а также получить дополнительную информацию. Компания Sanpol Sp. с o.o на протяжении многих лет является партнером VGH International, сетью ведущих европейских дистрибьюторов водопроводных систем и аксессуаров для ванных комнат. Компания владеет рядом объектов недвижимости в целом по стране. Годовой оборот компании превышает 200 млн. злотых. Балансовая стоимость компании за 2013 год выносит 107.892.465,74 PLN. Компания в 2013 году получила доход 2.327.006,14 PLN. Продажа акций не требует получения какого-либо одобрения государственными органами или другими лицами. www.sanpol.pl С уважением, Даниель Майхшак Юридический консультант Majchrzak Brandt i Wspólnicy Sp.k (Майхшак Брандт и партнеры сп.к.) Юридическая канцелярия 60-313 Познань, ул. Адрес: Грюнвальдская 115 тел. +48 61 27 87 000 факс +48 61 86 87 015 d.majchrzak@mbwnet.pl Предложения, пожалуйста, направляйте по адресу, указанному выше, и для ознакомления Пану Янушу Блащику box.janusz@wp.pl

Daniel Majchrzak   2015-02-10 11:27:49
specjalistyczny sklep zoologiczny, internetowy sklep zoologiczny, sklep zoologiczny online, karmy weterynaryjne dla kotów, karmy weterynaryjne dla psów, mokre karmy dla psa, mokre karmy dla kota, karmy lecznicze dla psów, karmy lecznicze dla kotów, najtańsza mokra karma dla psów, szampony dla psów ceny, akcesoria dla kotów sklep internetowy, preparaty przeciw kleszczom dla kotów, smycze dla psów ceny, Royal Canin, Acana, Orijen, MyKotty, Meathit, Earth Rated, Bosch, Eukanuba, Josera, Animonda, Bozita. WWW.4-PAWS.COM.PL

Rafał Stosik   2015-02-08 07:28:29
1. LEASING SAMOCHODOWY 2. LEASING URZĄDZEŃ 3. LEASING MASZYN Minimum wymaganych dokumentów: 1. NIP Firmy 2. dowód osobisty i drugi dokument tożsamości ze zdjęciem (prawo jazdy lub paszport) 3. dowód osobisty współmałżonka (w określonych przypadkach rozdzielność majątkowa, akt rozwodu, akt zgonu) Jesteś zainteresowana/zainteresowany ofertą proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy na Naszej stronie http://leasing-getin.pl/zapytanie-leasingowe i pozostawić kontakt do siebie. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i udzieli wszelkich informacji. Dla Naszych klientów zapewniamy: 1. prostą i szybką p

Maciej   2015-01-07 13:45:31
Oferujemy usługi windykacyjne i prawne w Polsce i całej Europie. Działamy w 38 krajach na świecie od ponad 12 lat. Gwarantujemy: -brak opłat wstępnych -wynagrodzenie prowizyjne - płatne tylko po skutecznej egzekucji długu -działania bezpośrednio w kraju siedziby dłużnika -doświadczenie i skuteczność

Alicja Hapke   2014-12-31 09:29:13
W chwili obecnej opatentowaliśmy rewolucyjny wynalazek i poszukujemy dystrybutora/dystrybutorów na rynku Polskim jak i/lub Europejskim. Wiecej mogą się Państwo dowiedzieć na www.innovatio.net.pl

Paweł Damas   2014-12-14 14:49:37
ZAŁOŻENIE FIRMY W CHORWACJI Tłumacz przysięgły języka polskiego z siedzibą w Chorwacji posiada doświadczenie z założeniem wielu Spółek handlowych na terenie całej Chorwacji. Oferujemy zarejestrowanie spółki włącznie z załatwieniem wszystkich formalności. Zapewnimy wszystkie konieczne czynności potrzebne do założenia nowej spółki. Tłumacz przysięgły języka polskiego mgr Sebastian Lucjan Matracki znajduje się na liście tłumaczy przysięgłych Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Zagrzebiu. mgr Sebastian Matracki Štefanićeva 2; 10000 Zagreb, Chorwacja tel.: +385915396210 e-mail: sudskitumac@libero.it

Sebastian Lucjan Matracki   2014-04-21 14:53:24
Wprowadzamy polskie sklepy na zagraniczne rynki i pomagamy je prowadzić: - obsługa Klienta zagranicznego (własne call center, tłumaczenia, mailingi, potwierdzanie zamówień) - transport z bazy w Polsce do bazy lokalnych firm kurierskich (dostarczanie, odbieranie zwrotów) - wprowadzanie sklepów do porównywarek cenowych Usługi kompleksowe i zindywidualizowane.

Paweł Gołdys   2014-04-11 10:21:53
Poszukuję odbiorców na moje wyroby. Wzory na stronie http://bogucki.rzetelnafirma.pl/ lub inne propozycje współpracy.

Stanisław Bogucki   2014-03-24 16:46:38
W naszej ofercie znajduje się szeroka gama usług dotyczących popularnych branż blisko związanych z nowoczesnymi, ważnymi technologiami. Nie są nam obce takie dziedziny jak video, fotografia, poligrafia (profesjonalny druk) oraz tworzenie stron internetowych. Niemniej jednak, naszą główną specjalizacją jest szeroka dziedzina Video, w której z efektów naszej pracy jesteśmy szczególnie dumni! Świadcząc wszystkie usługi z naszej oferty stawiamy na pierwszym miejscu jakość oraz terminowość.Zapraszamy na www.mbv.pl

mbv.pl   2014-01-02 01:01:45
Tłumaczenia ustne i pisemne poświadczone i zwykłe z niemieckiego na polski i polskiego na niemiecki. Tłumaczenia z angielskiego i szwedzkiego. Ponad 20 lat doświadczenia. Więcej na stronie www.mkukuryk.pl

Marek Kukuryk   2013-12-12 12:51:47
Targi Yorkshire Investment& Tourism EXPO.BIZ w Machester w Wlk Brytanii 28-29.01.2014 ZAPRASZAMY: - przedstawicieli biur turystycznych (szczególnie turystyka przyjazdowa i transgraniczna) , hoteli, organizacji turystycznych regionalnych i lokalnych Polski ,Krajów Bałtyckich, UK; - przedstawicieli firm biznesowych i organizacji zainteresowanych uruchomieniem biznesu w UK i/lub pozyskaniem klientów na tym rynku oraz współpracą Polsko-Angielską. Targi to konkretny odbiorca + relatywnie niskie koszty uczestnictwa. Workshop: 30.01.2014 Szczegóły: www.yi-texpo.biz

Renata Wojciechowska   2013-11-25 09:54:39
w ramach Projektu „LIDERZY DLA INNOWACYJNOŚCI” zapewniamy Państwu możliwość uzyskania szeregu usług i udogodnień, w tym w szczególności: doradztwo podatkowo-kadrowe; doradztwo prawno – patentowe; bieżące tłumaczenia; obsługę notarialną; usługi IT; usługi HR; fundraising; doradztwo w zarządzaniu projektami. Więcej informacji można uzyskać od Pani Alicji Majchrzak pod nr + 48 797 399 617; amajchrzak@cdgroup.com.pl).

Alicja Majchrzak   2013-11-05 15:18:48
Serwis www.Przetargi.info oferuje najnowsze zamówienia publiczne oraz przetargi wysyłane codziennie prosto na adres e-mail. Największa w Europie baza zamówień publicznych oferująca możliwość personalizacji branż poprzez słowa kluczowe oraz kody CPV. Serdecznie zachęcamy do startowania w przetargach.

Piotr Łabuszewski   2013-10-28 12:51:33
JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ. Czwarta gospodarka świata chce inwestować w Europie Wschodniej. Przełamujemy bariery. Zostań Partnerem-Premium w Banku Informacji PFB. Niemieccy Pracodawcy i Inwestorzy w Niemczech i Polsce potrzebują Was. Zarejestruj się w premiumfachpersonal.de. Czas zmienić swoje życie. Dziś, Pracodawcy i Inwestorzy szukają Premium-Partnera. TWOJA DETERMINACJA i nasze know-how są kapitalnymi faktorami prowadzącymi do sukcesu. DOŁĄCZ DO NAS.

Marius A, Krajewski   2013-10-13 13:56:40
Oferujemy usługi w zakresie organizacji stoisk grupowych i indywidualnych na międzynarodowych targach zagranicznych. Ponadto proponujemy usługę aktywnego poszukiwania kontrahentów na rynkach wschodnich. Więcej informacji na www.expoforum.pl

Expoforum   2013-10-07 14:10:09
WITAM OFERUJE WSPOLPRACE I DORACTWO FIRMA LUB OSOBOM INDYWIDUALNYM POMIEDZY POLSKA- WLOCHY. JEZELI PANSTWO SA ZAINTERESOWANI HANDLEM PROSZE O KONTAKT NA E-MAIL , ANETA GLOWACZ

ANETA GLOWACZ   2013-10-01 13:03:58
Zapewnimy na Ukrainie pełny zakres usług prawnych, doradztwa podatkowego, prowadzenia księgowości, zorganizujemy usługi notarialne, usługi tłumacza, usługi audytorskie, usługi wyceny, geodezji oraz geologii, a także zapełnimy przedstawicielstwo w stosunkach z organami państwowymi oraz samorządami lokalnymi w trakcie eksportu / importu, prowadzenia działalności gospodarczej oraz inwestycyjnej na Ukrainie. Jesteśmy na stałe na Ukrainie. Zapraszamy do współpracy oraz pobrania informacji na temat Ukrainy na naszej stronie http://interes-ukraina.com.

Rusłan Prytuła   2013-09-17 11:10:54
WPEC w Legnicy S.A. ogłasza do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego 8 szt. kotłów stalowych wodnych typu WCO-80 z kotłowni przy ul. Słowackiego 12 w Złotoryi. Szczegóły ogłoszenia o sprzedaży kotłów, trybu, terminu składania i otwarcia ofert, osoby do udzielania informacji podane są na stronie internetowej Spółki www.wpec.legnica.pl i stronie internetowej KGHM www.kghm.pl. Zapraszamy do składania ofert cenowych.

Jan Zadwórny   2013-09-17 07:48:03
Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy Spółka Akcyjna ogłasza do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego 8 sztuk kotłów wodnych typu WCO-80/100-2, rok produkcji 1968-1979. Oferty należy składać na adres Spółki w zamkniętych, nieprzezroczystych kopertach zatytułowanych "Kocioł WCO-80 nr ..." w terminie do 10 .10.2013r. do godz. 12.00. Dopuszcza się składanie cenowych ofert częściowych tj. na poszczególne kotły WCO-80 wymienione w ogłoszeniu. Pełna treść ogłoszenia z formularzem znajduje się na stronie internetowej Spółki www.wpec.legnica.pl i KGHM www.kghm.pl.

Piotr Żołyniak - Jan Zadwórny   2013-09-16 09:55:19
Drukarnia Speed działa w poligrafii od 2000 roku. Zajmujemy się drukiem ulotek, plakatów, katalogów, broszur, prospektów, teczek, papieru firmowego, posiadamy własnych grafików, którzy pomogą w sprawdzeniu,przygotowaniu lub przerobieniu plików graficznych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i wykształconych pracowników gwarantując najwyższa jakość usług. Pracujemy dla banków, przemysłu, agencji reklamowych, drukarń i klientów indywidualnych, www.drukarniaspeed.pl, +48 512 339 442 Zapraszamy do współpracy.

Leszek Ochman   2013-09-10 22:56:33
Jesteśmy norweską firmą - Gleipnir AS - z siedzibą w Haugesund (Norwegia). Zajmujemy się projektowaniem i dostarczaniem systemów prowadzenia lin po statkach i platformach wiertniczych również dla przemysłu , okrętowego, rybackiego. Na naszej stronie znajdują się przykładowe nasze produkty: www.gleipnir.no W chwili obecnej szukamy firm w Polsce które zajmują się spawaniem, obróbka i malowaniem, firmy które mogłyby wyprodukować nasze produkty bazując na naszych rysunkach. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą proszę o maila lub telefon. Adam Rakoczy Production Manager

Adam Rakoczy   2013-09-06 15:24:22
Usługi otwierania spółek i działalności gospodarczych w Polsce. Prowadzenie księgowości, raporting, doradztwo podatkowe. W ramach usługi pakietowej -usługi notarialne, usługi prawne, usługi doradcy do spraw prawa pracy i bhp, usługi administracyjno-organizacyjne w Polsce. Zapraszamy do współpracy.

Małgorzata Korwin-Kulesza   2013-08-28 13:02:34
W AB logis wiemy, ze Twój czas jest drogi i z tego powodu staramy się go Tobie oszczędzić. Dlatego też skupiamy Twoją uwagę na najważniejszych cechach, które charakteryzują firmę odpowiedzialnie zajmującą się serwisem transportowym: Zlokalizowany przy terminalu kontenerowym w Gdyni oddział, poprzez swoje kontakty, jest w stanie zapewnić Tobie kompleksową obsługę spedycyjną, bezpośredni nadzór i kontrolę obsługi logistycznej ładunku. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Nasi Agenci Celni są w przyjaznych stosunkach z miejscowym Urzędem Celnym. Sprawnie przygotują dla Ciebie odprawę

Jacek Skrodzki   2013-07-29 11:53:07
Kancelaria Tłumaczeń "Centrum24" zaprasza do współpracy w ramach tłumaczeń pisemnych i ustnych, zwykłych i poświadczonych z/na wszystkie języki. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, szybkie terminy i przystępne ceny. Tłumaczenia poświadczone z/na jęz. angielski bezpośrednio u tłumacza przysięgłego - konkurencyjne stawki. Szczegóły naszej oferty oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie www.kancelariatlumaczen24.pl. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Agata Młynarska   2013-07-17 10:59:24
Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej oraz inwestycyjnej na Ukrainie Wspieramy biznes z Polski na Ukrainie - działalność gospodarczą oraz działalność inwestycyjną. Proponujemy współprace. Zakres współpracy może być dowolnie kształtowany – od wymiany informacją, udzielenia informacji oraz wykonania odrębnych zleceń do przeprowadzenia kompleksowej analizy oraz pomocy w trakcie przygotowania, realizacji oraz wyjścia z projektów. http://interes-ukraina.com/

Rusłan Prytuła   2013-06-15 19:55:00
Profesjonalne Tłumaczenia angielski-polski, polski-angielski - ustne symultaniczne - pisemne różne branże: badania rynku (wywiady, przewodniki, raporty) poligrafia logistyka medycyna farmacja reklama FMCG i inne Zapraszam do kontaktu! Anna 606 199 141 anna@apcommunications.com.pl

Anna Pszkit   2013-06-04 20:48:29
Finansowanie wszystkich rodzajów spółek i działalności gospodarczych. Kredyty inwestycyjne. Restrukturyzacje i redukcja kosztów. Zarządzanie ryzykiem finansowym. Optymalizacja podatkowa. Programy unijne. Duża skuteczność oraz szybkość działania!

Miłosz Zalewski   2013-03-17 19:46:20
Tłumaczenia język niemiecki, nauka języka, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Beata Matysiak   2013-02-19 22:09:58
Profesjonalna Agencja Reklamowa oferuje strony internetowe, sklepy www, pozycjonowanie zagraniczne, sesje zdjęciowe, filmy reklamowe. Zapraszamy do współpracy

Paweł Wieczorek   2013-02-04 12:54:00
Zapraszamy do prezentowania się na Międzynarodowych Targach Mody działających cały rok. www.TargiMody.pl Targi są emitowane przez 24/h w Polsce, Rosji, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Białorusi i Niemczech. Polecam. TargiMody.pl

Paweł Wieczorek   2013-02-04 12:49:16
Organizujemy konkursy internetowe fotograficzne i tekstowe. Ofertę kierujemy do firm, instytucji, organizacji oraz wydawnictw z różnych branż. Dostarczane rozwiązania opieramy o autorską Aplikację Konkursową Competizer, która umożliwia uruchomienia konkursu na stronie www, Facebooku oraz za pomocą aplikacji mobilnej. Konkursy internetowe są świetnym pomysłem na efektywną akcję marketingową angażującą obecnych i potencjalnych klientów. Mamy doświadczenie. Z naszym udziałem zorganizowanych zostało już ponad 80 konkursów. Kontakt: tel: 609 038 350 www.competizer,com info@competizer.com

Magdalena Czekała   2013-02-02 19:01:04
Przedstawiamy oferte szeroko rozumianego doradztwa i usług inżynierskich w branżach instalacji sanitarnych , wentylacyjnych , klimatyzacyjnych, wodnych p.poż. , chłodniczych , grzewczych w aspekcie merytorycznym jak i uwarunkowań formalno-prawnych w obowiązującym w Polsce systemie prawnym . (Consulting / engineering - HVAC, plumbig, water firefihgtig systems) .

Piotr Drabecki   2013-01-24 18:06:41
jestesmy kancelaria doradctwa podatkowego w Berlinie i specjalizujemy sie w miedzynarodowym prawie podatkowym. Oferujemy uslugi z zakresu doradctwa podatkowego dla polskich firm chcacych prowadzic swoja dzialalnosc na terenie Niemiec. Oferujemy swoje uslugi rowniez w jezyku polskim i angielskim.

Cornelia Barnbrook   2013-01-21 13:51:53
Firma P.W. MAD-POL zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych,oraz oferujemy usługi spedycyjno-logistyczne. Zapraszamy do współpracy firmy, producentów, dystrybutorów w zakresie transportu, spedycji, magazynowania, dystrybucji, konfekcjonowania. Dysponujemy powierzchnią magazynową w Gliwicach przy węźle autostradowym A1-A4. Magazyny na terenie otwartym 6000m 2 pow. lub w hali od 100-250m2 pow. Do dyspozycji wózek widłowy, dźwig , żuraw, HDS. Magazynujemy towar paletyzowany, maszyny, urządzenia, inne.Kontakt Marcin Madej e-mail:marcin.madej@mad-pol.pl web:www.mad-pol.pl

Marcin Madej   2013-01-16 13:35:09
Dysponujemy 500 kg siarczanu srebra i 500 kg azotanu srebra miesięcznie. Związki te pochodzą z kopalni w Oruro (Boliwia), której jesteśmy reprezentantami w Europie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą bardzo proszę o kontakt. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji

Aleksandra Rzepa-Balderas   2012-11-21 11:18:11
Wykonujemy projekty i zabudowę stoisk targowych, solidnie i terminowo z kreacją plastyczną od 1993 roku. Pracujemy dla firm rządowych i prywatnych/ referencje / Poszukujemy kontrahentów , zleceniodawców . -Warsztat Sztuki- Helena Kucharczyk-Stempniak www.facebook.com/warsztatsztuki

Helena Kucharczyk-Stempniak   2012-10-16 13:34:02
Naprawa i konserwacja komputerów, Dobieranie konfiguracji sprzętowej, Instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych, Instalacja i konfiguracja oprogramowania komputerowego, Diagnostyka uszkodzeń sprzętu komputerowego, Montaż komputerów, Projektowanie, wykonanie i administracja infrastrukturą IT, Wsparcie techniczne i outsourcing IT, Sprzedaż części komputerowych, oprogramowania

Zbigniew Szuszczewicz   2012-10-12 11:28:54
Witam Państwa. Zapraszam do współpracy firmy chcące rozwijać się na Bałkanach (najchętniej Serbia). Mieszkam w Serbii od kilku lat i chętnie pomogę w wejściu na ten rynek. Serbia ma słabo rozwinięte wszystkie gałęzie gospodarki. Może zaoferować jedynie wspaniałe owoce i warzywa. Zapraszam do wstępnej rozmowy.

Kamila Śliwa   2012-09-10 13:03:08
Szanowni Państwo! Od września b. r. zaczyna się sezon targów w Federacji Rosyjskiej: w Moskwie i St.Petersburgu. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą podróży biznes turystów oraz organizacją ich pobytu pod czas targów po całej Rosji. Dla naszych klientów zapewniamy: • poparcie wizowe • rezerwację hoteli • vouchery • bilety lotnicze i kolejowe • tłumacze • przewodniki • bilety wstępu do muzeów i teatrów • programy rozrywkowe • transport Z wyrazami szacunku Leon Chrul menager wydziału turystyki przyjazdowej ATLAS TOUR ROSJA, ST.PETERSBURG http://www.atlastour.ru/page11511/

LEON CHRUL   2012-08-23 10:44:48
Grupa firm specjalizująca się w produkcji konstrukcji stalowych i posiadająca park maszynowy pozwalający na przeprowadzenie pełnego procesu produkcyjnego począwszy od cięcia i przygotowania materiałów, poprzez spawanie, obróbkę mechaniczną, na malowaniu i montażu skończywszy podejmie współpracę polegającą na podwykonawstwie na bazie dokumentacji klienta.

Szymon MADERA   2012-07-06 14:00:32
BIO CONCEPT JABAR & PAAD UAB jest prężnie rozwijającą się spółka litewskiego prawa handlowego z siedzibą w Wilnie, przy Savicko 4g. Obecnie jesteśmy w trakcie otwierania oddziału w Polsce z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Jana Kazimierza 1/6. Zajmujemy się: - skupem - sprzedażą - dystrybucją - pośrednictwem w handlu olejem rzepakowym oraz innymi komponentami do biopaliw Poszukujemy partnerów do współpracy działających na rynkach europejskich Wszystkich zainteresowanych współpracą i partnerstwem handlowym, zapraszamy do kontaktu. Z poważaniem Jacek Kotowicz

Jacek Kotowicz   2012-07-05 13:57:27
DARPOL Bydgoszcz - części zamienne do taboru kolejowego, laserowe cięcie metali, elektryczne szczotki węglowe, składane i przenośne słupy oświetleniowe, sygnalizatory i tabliczki zmian zawodników do piłki siatkowej.

Dariusz Jasiński   2012-06-29 13:02:38
FIRMA: GRUPA TRIP; KONTAKT: - WOJCIECH SADOWICZ; wojciech.sadowicz@trip.pl; tel.: 18 202 02 02 - Grupa Trip jest ekspertem w zakresie turystyki biznesowej. Posiadamy hotele w Zakopanem (Litwor i Czarny Potok) oraz centrum rekreacyjno-kongresowe w centralnej Polsce (hotel Ossa Congress & Spa). Jesteśmy krajowym liderem z zakresie wykorzystania innowacyjnych technologii na rynku turystycznym i hotelarskim. Zapraszamy na konferencje, kongresy oraz wypoczynek indywidualnych turystów z kraju i zagranicy.

Wojciech Sadowicz   2012-06-11 14:56:08
FIRMA: DREWLAX DEMOLITION SP. Z O.O.; KONTAKT: - IZABELA LACHOWICZ; izabela.lachowicz@drewlax.pl; 0048502956388 - Firma Drewlax Demolition Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnie rozbiórkami, wyburzeniami, budownictwem ogólnym. Poszukujemy partnerów do współpracy na terenie całej Unii Europejskiej. Poszukujemy zleceń na rozbiórki i budowę hal, domów etc. Zapraszamy do współpracy!!!

Izabela Lachowicz   2012-06-09 15:19:56
FIRMA: TEGATE SP. Z O.O. KONTAKT: MARTA DANILUK - marta.daniluk@tegate.pl; tel.: 605 850 733 - Zarządzanie delegacjami i wydatkami pracowniczymi on-line. Elektroniczny obieg dokumentów i faktur w organizacji. Pierwszy w Europie profesjonalny zintegrowany system pozwalający na rozliczenie delegacji, zaliczek, wydatków pracowniczych z jednoczesną dekretacją faktur wg planu kont Klienta oraz automatycznym systemem powiadamiania przełożonych o konieczności akceptacji rozliczeń, skanowanie dokumentów, dowolne ścieżki akceptacji, plany kont klienta, MPK, rozliczenia na projekty, w pełni gotowy do współpracy z systemami klasy ERP np. SAP. Outsourcing płac, kadr i pełna księgowość, szkolenia.

Marta Daniluk   2012-06-05 09:52:31
FIRMA: STARTING-BUSINESS PUHP SP. Z O.O., KONTAKT - MIECZYSŁAW LEWICKI; biuro@starting.com.pl; tel.: 509 904 902 - Automatyzacja procesów produkcji - przemieszczania, obracania, składowania etc; Nowe technologie w przemyśle meblarskim i wielkoseryjnej produkcji drzwi > Narzędzia diamentowe specjalne > Doradztwo technologiczne www.starting.com.pl

MIECZYSŁAW LEWICKI   2012-06-01 11:48:53
Witam Stowarzyszenie Adwokatów „Pawłenko i Partnerzy” z Ukrainy jest zainteresowane w współpracy z Państwem w celu wsparcia działalności gospodarczej polskich firm na terenie Ukrainy. Mamy doświadczenie w świadczeniu usług prawnych polskiemu biznesu jak w rozwiązaniu odrębnych pytań (na przykład, przedstawicielstwo w rozprawach sądowych, otrzymanie pozwoleń), tak i w kompleksowej obsługi działalności gospodarczej oraz inwestycyjnej. Więcej o nas na http://www.pavlenkopartners.com/pl Jeżeli Państwo uważają za możliwa naszą współprace, my chętnie rozpatrzymy możliwe dla was schematy takiej współpracy. Z poważaniem Rusłan Prytuła Adwokat, partner

Rusłan Prytuła   2012-05-22 17:51:59
Szukasz banku do przyjaznej współpracy; zapraszam do SGB-Banku S.A. Oddział w Ostrowie Wielkopolskim dyrektor

Michał Prymka   2012-03-13 10:06:54


drukuj« powrót
Wydarzenia i aktualności:» Zobacz wszystkie wydarzenia

Sekcja dla członków

Email:

Hasło: